Poznajmy się

O mnie…

Nawierzchowcu.pl
Nawierzchowcu.pl – Monika na Jolancie 😉 Fot.: Piotr Dec

Wierzę, że każdy powinien mieć swojego konika. Takiego któremu poświęci czas, a on w zamian pokaże świat o którym jego opiekunowi nawet się nie śniło. Dlatego stworzyłam Nawierzchowcu.pl, czyli blog gdzie przeczytasz o miejscach, ludziach i wydarzeniach związanych z końmi w Polsce i zagranicą.

Jego społeczność to zarówno zapaleni jeźdźcy jak i osoby, które nigdy z żywym końskim organizmem nie miały do czynienia. Ci ostatni, tak jak ja rok temu, potrzebują jakiejś zewnętrznej motywacji, aby zacząć naukę jazdy konnej. Mam nadzieje, że moje blogowe notatki skuszą ich, żeby wsiąść na koński grzbiet właśnie teraz i nie odkładać tego na później.

Prowadzenie bloga traktuje także jako wyzwanie rzucone samej sobie. Zmierzenie się z własnymi lękami, słabościami fizycznymi i psychicznymi czyli uczuciami, które towarzyszą każdemu, kto zaczyna nowy projekt. Ważne jest w końcu, żeby realizować pomysły, bo w dzisiejszym świecie jest mnóstwo fajnych pomysłów, ale niewielu, którzy swoje koncepcje realizują.

Kontakt…

Masz fajny pomysł na naszą współpracę? Chcesz, żebym umieściła informacje o wydarzeniu, które organizujesz? Śmiało! Skontaktuj się ze mną: msianko[at]o2.pl

Chcesz wzbogacić mój blog, ale nie masz pomysłu jak? Nic nie szkodzi! Moja głowa jest pełna projektów, które chce zrealizować. Może któryś z nich zrealizujemy razem.

Ze względu na tematykę Nawierzchowcu.pl chętnie nawiąże kontakt z:

  • Ośrodkami powiązanymi z końmi (ośrodki hipoterapii, hipodromy, hotele ze stadninami…)
  • Koniarzami, czyli ciekawymi ludźmi związanymi z końmi (hodowcy, pasjonaci, weterynarze…)
  • Fotografami, którzy realizują sesje zdjęciowe z koniami
  • Firmami, które zajmują się produkcją akcesoriów dla koni i koniarzy
  • I innymi, którzy mają ciekawe pomysły na rozwój tego bloga

Pamiętaj jednak, że moim celem jest dzielenie się wartościowymi treściami, które zachęcą czytelnika do poznawania końskiego świata i tylko takie treści będą publikowane.
Dla mnie najważniejsi są moi czytelnicy – bez nich ten blog nie miałby sensu.

podpis

Na Wierzchowcu

Nawierzchowcu.pl to blog o koniach i wszystkim co z nimi związane: ciekawych ludziach, pięknych stadninach, fajnych wydarzeniach w Polsce i na świecie.

X